• Свеж
Менс кобалт розово златен тон шарен свадбен бенд - машки прстен

Менс кобалт розово златен тон шарен свадбен бенд - машки прстен

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Топете ги срцата кога iousубопитни умови проверете го прстенот! Нашиот маж 8мм кобалт розово златен тон шарен свадбен бенд е динамичен со своите бескрајни карактеристики. Шармантна комбинација на боја; Сребрен и розов златен тон, се истакнува како елегантна опција за свадбениот бенд. Мулти-финишната апликација вклучува центар за четкан финиш кој е украсен со жлебови и е прикажана со два ленти од розово златен тон. Создаден од скапоцен кобалт метал, овој свадбен бенд е здрав и отпорен на гребење. Без разлика дали го носите ова секој ден како свадбен бенд, или модерен прстен за изјава, ова ќе стане моментален класик за секоја гардероба. Единствена мешавина на тежина, издржливост и мода го прави ова идеален избор за секоја пригода, без разлика дали се облекува за ноќна ноќ, или за редовен ден на работа, можете да го носите ова со радост и самодоверба. Самоуверено го носат нашиот машка 8мм кобалт розово златен тон шарен свадбен бенд; траен стил. Дизајнот со тешки работи е отпорен на гребење и удобен за носење цел ден. Боја со два тона; Погодно и за случајно и за формално носење. Спакувано во мека, кадифена торбичка за подароци. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата