• Свеж
Четкан титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност

Четкан титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен. Се одликува со луксузна удобност. Четкан 8мм титаниум свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : титаниум изградба на облека отпорна и хипоалергиченкаделукс удобност одговара за дополнителна удобност на носителот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата