• Свеж
Островот Фебрезе Хибискус Оз Вик Свеќа, домашна колекција, црвена

Островот Фебрезе Хибискус Оз Вик Свеќа, домашна колекција, црвена

DEN 270.08
Стока
Достапно е за нарачката

Febreze Frightress со сјај. Со воздушни цветни ноти и малку слатка, нашата свеќа на островот хибискус се истура во уникатна овална стаклена тегла и се поставува со две памучни фитили без олово за да се обезбеди рамномерна изгореница. Цветен мирис на островите во вашиот дом. Нашиот остров Хибискус е свеќа од 12 унца во која има овална, вазна форма и две памучни фитили без олово за да се обезбеди рамномерно изгорување. Подмладување во домашен декор и домашен мирис, нашата колекција на домови во Фебрез ви овозможува да се занесеме во А. Нов стил на свежина. Овалната, вазна форма на овие свеќи прикажува уникатно чувство за стил и се издвојува од типичната тркалезна стаклена тегла. Свеќите од 12 и 22 унца имаат две памучни фитили за да обезбедат рамномерно изгорување. Нашата свеќа од 7,5 унца има дрвен фитил за да го имитира звукот на пријатна, пукачка оган и капакот на бамбус. Оваа колекција ги носи чистите мириси што ги знаете од Фебрезе во пријатниот сјај на свеќа, создавајќи топла и поканувачка атмосфера во вашиот дом. Флорал одекнувајќи го мирисот на бујните цвеќиња кои патуваат на ветре, оваа свеќа создава чувство на тропски остров во вашиот простор . Воздухот нашиот остров Хибискус ја внесува свежината што ја знаеш од Фебрезе во пријатниот сјај на свеќата за да создаде добредојде атмосфера . Белешки за мириси : Тропски зеленили, пенливи цитрус, средни белешки од малина : деликатна јасмин, хибискус, франгипани, крин на долината база Белешки : мошус, кремаста ванила, сандалово дрво. Изгореници со две памучни фитили без олово, нашиот восок од мешавина од соја на островот Хибискус има време на изгореници до 60 часа . Одредени трговски марки што се користат под лиценца од компанијата Procter & Gamble или нејзините филијали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата