• Свеж
Art3d 3D Wallиден панел 2ft. 2ft. 12 -тина лепак нагоре или пад во ПВЦ таванска плочка во бронза

Art3d 3D Wallиден панел 2ft. 2ft. 12 -тина лепак нагоре или пад во ПВЦ таванска плочка во бронза

DEN 1279.84
Стока
Достапно е за нарачката

Арт3Д таванските плочки/панели се фабрикувани од класични, стилски и елегантни дизајни. Направено е од премиум ПВЦ, кој е тенок, лесен, сликар, влажност и отпорна на корозија и е исклучително лесен за работа. Може да се сече со снајп, ножици или нож за комунални услуги и нема да создаде прашина. Нема да ги апсорбира влагата и дамката и нема да попушти кога ќе се пресели. Направено е да инсталира и за паѓање во стандарден систем за решетки од 15/16 't и да легне на какви било рамни подлоги. Бидејќи е прилично лесна, можете да ја обработите инсталацијата само сами. Овие фенси тавански плочки се само дел од традиционалната цена на таванот. Ако се борите за нешто прекрасно да го украсите вашиот таван или да изградите акцент wallид, но на ограничен буџет, не барајте повеќе. 3Д дизајн : Класичен образец што може лесно да се постави во стандарден систем на таванот на таванот од 15/16-инчи Т-Бар или да се придржува до кој било рамен подлога. Погодно за украсување на кој било од вашите простори . Материјални придобивки : Направено од лесен ПВЦ, флексибилен и не-пукачки, водоотпорен и отпорен на корозија, траен, безбеден и целосно рециклибилен . Изградба : Тенка и лесна, многу лесна за работа, може да биде Насликани, исечени со ножици, ножици или комунален нож, брз и лесен за инсталирање . Широки апликации : Додадете нови украси на wallидови во вашиот дом! Совршен за дневни соби, спални соби, простории за игри, бањи, wallsидови од карактеристики, тавани и шахти. Во основа погоден за сите видови на внатрешна декорација во станбени и комерцијални . Количина на пакет : 12 бронзени плочки во кутија, по плочка 24 "x 24" x 0,02 ", покривајќи 48 квадратни метри.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата