• Свеж
A. Colors Concealer, Ultimate Cover, Golden, 0. Fl Oz

A. Colors Concealer, Ultimate Cover, Golden, 0. Fl Oz

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Коректорот со целосен покрив е крајната алатка на уметникот за шминка. Прикријте ги и изедначете ги сите несовршености за беспрекорна завршница, или користете за да се контурираат и истакнат за искривен изглед. 24 мат нијанси, вклучувајќи 3 чиста корекција во боја. Малку оди на долг пат, особено со преголем апликатор XL. Долготрајно. Лесно мешавини. Додадено глицерин и пантенол помагаат во навлажнување и омекнување на кожата. Парабен и мирис бесплатно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата