• Свеж
Tech Deck Fingerboards - Darkstar

Tech Deck Fingerboards - Darkstar

DEN 239.52
Стока
Достапно е за нарачката

Технолошката палуба ви носи вистински договор со автентични плочи од 96мм од вистински скејт -компании! Секоја има легитимни графики од најголемите скејт -компании во светот, вклучувајќи ги слепите, Бејкер, примитивната, финесата, Санта Круз, Планот Б, СК8mafia и машината за играчки. Овој 4-пакет вклучува 4 табли со Darkstar што можете да ги изградите на кој било начин што сакате. Рекреирајте ги омилените линии и проширете го вашиот трик со проверка на совети за трик преку Интернет. Додека ја градите вашата колекција, споредете ја на Интернет со алатката за интерактивен колекционер на Tech Deck. Постојат еден тон палуби што треба да се соберат! Ако сакате вистински скејт графики од вистински скејт -компании, тогаш треба да биде технолошка палуба - соберете ја палубата! Технолошката палуба ви носи вистински договор со автентични плочки од 96мм од вистински скејт -компании!. Добијте 4 табли со Darkstar од серија 1. Соберете ја целата серија!. Научете нови трикови и совети од и станете професионалец во ниеден момент!. Скејтбордите за технологија на палубата 96мм се за скејт-loversубители на возраст од 6+ години. Не се потребни батерии . Вклучува : 1 собрана табла, 3 табли со лента за зафаќање, 2 налепници, 12 тркала, 1 скејт -алатка, 6 камиони со скејтборд, 24 завртки, 18 ореви. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата