• Свеж
Mohawk Home Prismatic Summer Drainflies Aqua Современа природа Деца прецизно печатено подрачје, 3'4 X5 ', Teal

Mohawk Home Prismatic Summer Drainflies Aqua Современа природа Деца прецизно печатено подрачје, 3'4 X5 ', Teal

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Современа разнобојна мешавина од ламји се издигнува над современото платно со современо платно со современо платно на летниот змеј на летниот змеј. Забавно и свежо за детските агли или каде и да сакате малку повеќе боја, овој чуден дизајн инспириран од природата е сигурен дека ќе се разбуди кој било простор! Кога станува збор за бојата, небото не е повеќе граница со бесконечните можности на револуционерната призматична колекција Мохавк. Размислено изработена во малите серии користејќи го ексклузивниот печатач за прецизно прецизно инјектиран во домови Мохавк, колекцијата призматика ги редефинира печатените килими, буквално еден оригинален дизајн истовремено. Секој стил во оваа колекција има супериорна јачина, отпорност на дамки и пријатна мека допир. Свесно создаден со Everstrand предиво, Mohawk Homes Exclusive Premium Recikled Polyester произведен од пост-потрошувачки пластични шишиња со вода, оваа колекција нуди опции за животната средина кои се лесни за очите колку што се светот околу нас. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Mohawk секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 3'4 "x5 '. Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизна боја инјектирана исечена купови изработена од Ever Strand. Останете килим на место. Дамки и отпорни на избледени влакна. Семејна соба; кујна; трпезарија; домашна канцеларија; спална соба; дневна соба; соба за игри; подрум; перална.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата