• Свеж
Тело Солидна - лб Олимписки Уретан Зафат Тежина Плоча Во Собата

Тело Солидна - лб Олимписки Уретан Зафат Тежина Плоча Во Собата

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Гумени (Уретански) Олимписки Комплети За Зафат Дизајнирани со најсовремена технологија, Цврста Гума За Тело (уретан) Зафат Олимписки Плочи ги надминува сите други по квалитет, точност, сигурност и цена. Дизајнот со четири зафат гарантира побезбедни и полесни перформанси од која било друга плоча на пазарот. Обвиткана во издржлива, тешка гума за да се спречи гребење или оштетување на опремата, ѕидовите или подовите. Отпорни на удари, Овие Олимписки Плочи нема да се поделат, пукнатини или кора. Тие се исто така непропустливи за ' рѓосување, чипсување, лупење или губење на бојата. И интегрираниот метален ракав обезбедува непречено, сигурно вклопување на Која било олимписка лента. Тешкото кревање никогаш не било полесно или побезбедно. Сад Пат. Број 5,137,502 под лиценца Од Компанијата За Железо Зафат Мрена, Ад. Комплетот Вклучува : 2-2,5 фунти . 2 - 5 фунти. 4-10 фунти. 2-25 фунти. Забелешка : Поставете бродови во 2 кутии.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата