• Свеж
Парфем за полнење И Келн Атомизатори На Фина Магла Со Метален Надворешен И Стаклен Ентериер - 5мл Пренослива Големина На Патување-Вклучена Е Пипета За Пренос на Сти?

Парфем за полнење И Келн Атомизатори На Фина Магла Со Метален Надворешен И Стаклен Ентериер - 5мл Пренослива Големина На Патување-Вклучена

DEN 160.00
Стока
Достапно е за нарачката

ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ - нашите парфеми за полнење и атомизатори на ситна магла во келн се совршено решение за патување со вашите омилени мириси, етерични масла и после бричење. Однесете ги со вас на забава, на одмор, оставете еден во вашиот автомобил, на вечера со пријателите, теретана или на кое било друго место што ви треба за да изгледате и да мирисате најдобро. Спрејови фина магла за рамномерно покривање. ПОЛНЕЊЕ-надворешноста е изработена од метална обвивка, а внатрешноста е изработена од издржливо стакло наместо пластика, така што вашите атомизатори траат подолго без да истекуваат штетни хемикалии во вашиот омилен, мирис, магла за лице и тело, етерични масла и какви било други течности на база на вода. ДОКАЗ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ - бидете сигурни кога го чувате нашиот атомизатор дека нема да истекува во вашиот џебник, ранец, џеб или каде било важно за вас. 4 ДЕЛОВИ-Секој од нашите атомизатори што се полнат е составен од Стаклено Шише, Распрскувач, Пластично Капаче и дно. Вклучуваме и пипета и инка за пренос на стискање од 3 мл за да го направиме пренесувањето на вашите омилени течности беспрекорно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата