• Свеж
StarBoxes Поли Меур Пошта Кеси 12, 5x19 - # Коверти Белата Само-Печат

StarBoxes Поли Меур Пошта Кеси 12, 5x19 - Коверти Белата Само-Печат

DEN 878.40
Стока
Достапно е за нарачката

Внатрешни Димензии 12.5" x18 " Надворешни Димензии 12.5" x19 " Пакет од 100 3/16" Внатрешно Амортизирање На Меурчиња Полиетиленски Материјал Самозапечатувачка леплива лента 100 Поли Меур Поштенски Кеси 12.5 "x 19", #6 Торбички Пликови, Бело Самозапечатување : Изработени од поли. Отпорен на пункција. Затворање отпорно на вода, самозапечатување. #6 торбичка. Лесен. Димензии : 12.5 "х 19". Идеален за вашиот дом или бизнис. Боја : бела. Меур пораки кои практично плаќаат за себе со заштеди во поштарина. Феноменална заштита за транспорт на мали стоки со оглед на неговото амортизирање со меурчиња од 3/16 инчи. Беспрекорно формирање на база со поволно затворање на врвот за самозапечатување. Внатрешната обвивка со меурчиња ги зачувува производите од факторите на влага и оштетување . Поли мејлери што го олеснува лесното вметнување на производот и квалитетната апсорпција на удари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата