• Свеж
Козметичка Торба За Складирање На Патувања Торба За Перење Со Преклопен Капацитет Торба За Кармин Преносна Торба За Складирање

Козметичка Торба За Складирање На Патувања Торба За Перење Со Преклопен Капацитет Торба За Кармин Преносна Торба За Складирање

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

ПРАКТИЧНО : Наместо да ја доживеете маката за расклопување кутии и губење простор за нивно складирање, овие кеси може да се преклопат целосно рамно и во мала големина за лесно складирање во фиока, плакар, автомобил или багаж.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : овие кеси за складирање се одлични за складирање, транспорт и организирање на секакви предмети од облека, играчки, чевли, крпи, материјали, перници, постелнина, чаршафи, ќебиња, алишта, Божиќен декор и многу повеќе! Овие торби се совршени за патување кога имате дополнителни работи што нема да се вклопат во вашиот багаж или ако се вратите дома со дополнителни работи на вашето патување. Одличен начин да се ослободите од нередот и да ги организирате сите ваши работи. Козметичка Торба За Складирање На Патувања Торба За Перење Со Преклопен Капацитет Торба За Кармин Преносна Торба За Складирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата