• Свеж
хартти Козметичка Кеса Водоотпорна Лесна Мазна Патентна Тоалетна Торба Со Голем Капацитет За Шопинг,Црвено Вино

хартти Козметичка Кеса Водоотпорна Лесна Мазна Патентна Тоалетна Торба Со Голем Капацитет За Шопинг,Црвено Вино

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Водоотпорниот дизајн го прави безбеден за употреба, што може да ја задржи вашата козметика од влага. И мазниот патент може да обезбеди непречено отворање и затворање.Големиот капацитет на оваа торба е дизајниран да обезбеди да имате многу простор за вашиот телефон, клучеви, кармин, готовина, промена и многу повеќе кога сте на отворено.Добриот најлонски материјал ја прави торбата многу отпорна на абење и издржлива.Должината на овој производ е 18 см, ширината е 13 см, а висината е 9 см. Оваа торба за шминка е особено погодна за патување и секојдневна употреба.Име на предметот : Козметички Торбички : Најлон Карактеристики : Мазен Патент, Голем Капацитет, Водоотпорни Детали За Големината : Lx Wx H : 18cm x 13cm x 9cm/7.09 "x 5.12" x 3.54 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Козметичка Кеса водоотпорниот дизајн го прави безбеден за употреба, што може да ја задржи вашата козметика од влага. И мазниот патент може да обезбеди непречено отворање и затворање. Големиот капацитет на оваа торба е дизајниран да обезбеди да имате многу простор за вашиот телефон, клучеви, кармин, готовина, промена и многу повеќе кога сте на отворено. Добриот најлонски материјал ја прави торбата многу отпорна на абење и издржлива. Должината на овој производ е 18 см, ширината е 13 см, а висината е 9 см. Оваа торба за шминка е особено погодна за патување и секојдневна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата