• Свеж
Блузи За Жени Туника Дами Краток Ракав Обични Цврсти Маици Вратот На Екипажот Лето Темно Зелена Л

Блузи За Жени Туника Дами Краток Ракав Обични Цврсти Маици Вратот На Екипажот Лето Темно Зелена Л

DEN 207.68
Стока
Достапно е за нарачката

Мода Женски Маица Врвот Јога Носат Трчање Спортски Фитнес Краток Ракав Оваа Мода Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Најлон-Стил На Облека : Туника. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 60см/23.62" Ракав : 21см/8.27" Должина : 37см/14.57" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 66см/25.98" Ракав : 24см/9.45" Должина : 39см/15.35" Големина : Л САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 72СМ/28.35" Ракав : 27см/10.63" Должина : 41см/16.14" камизола блузи за жени,печатени ракави ЕКИПАЖОТ ВРАТОТ ОДБЛЕСОКОТ СТИЛ ЛЕТНИ ВРВОВИ. Женски Камизолни Врвови Плисирани На Грбот и Замав Полите За Стилски Дизајн, Скријте Го Стомакот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата