• Свеж
Пакет Мултифункционален Организатор За Складирање Бања Пластичен Држач За Алат За Убавина Без Решетка За Складирање На Бања Поставена На Ѕид За Дупчење

Пакет Мултифункционален Организатор За Складирање Бања Пластичен Држач За Алат За Убавина Без Решетка За Складирање На Бања

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

транспарентниот организатор на шминка има своја дупка за филтер за вода на дното. Мултифункционалните кабинети за складирање пластика во бањата се лесни за инсталирање, само инсталирајте ги со налепница што не означува, нема потреба да дупчите дупки во ѕидот и да нема оштетување на вашиот ѕид. Можете исто така да поставите различни предмети за убавина за лесен пристап.®Не Е Потребно Дупчење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата