• Свеж
Велигден Туш Завеса, Бања Декор,Велигден Партија Прослава Партија Материјали Л-180*

Велигден Туш Завеса, Бања Декор,Велигден Партија Прослава Партија Материјали Л-180*

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Детали за производот : име На Производот : Велигден Туш Завеса Материјал : Полиестер. Тежок и издржлив водоотпорен.Нашите тешки завеси за туширање се достапни во три големини " "59х 71 инчи / 71х 71 инчи / 35,4 х 71 инчи" "и доаѓаат со метални шипки и висококвалитетни пластични куки за да не обезбедат' рѓа.Овие водоотпорни завеси за туширање се обложени за да ја задржат водата надвор од завесите и да ја одржуваат вашата бања сува и чиста. Оваа бања ткаенина туш завеса може да се користи сам или со туш завеса лагер (препорачува).Персонализираните обрасци додаваат повеќе стил и емоции во вашата бања, подобро ја красат вашата бања, а исто така можат да обезбедат интимен простор.Упатства За Нега : Завеса За Туширање Од Ткаенина Отпорна На Избледување, Ладно Миење Во Машина, Не Избелувајте, Исушете Ја Ниско. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, пробајте ја нашата одлична услуга за клиенти. Секој пакет вклучува 1 туш завеса, 12 куки. Задебелен материјал, транспарентен и непроѕирен. Висок квалитет, ева материјал, силен и издржлив. Персонализираните обрасци додаваат повеќе стил и емоции во вашата бања за подобро украсување на вашата бања.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата