• Свеж
Симпатична Фламинго Мода Туш Завеси Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки Декор Бања-Б,150*

Симпатична Фламинго Мода Туш Завеси Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки Декор Бања-Б,150*

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Функцијата за брзо сушење, исто така, ја олеснува грижата за вашата завеса за туширање. ●Бесплатни 12 Куки, лесни за инсталирање : 12 пластични дупки и 12 Пластични куки (бесплатни), само треба да ги скршите куките и да ги стегнете дупките на обрачот. Овие се погодни за туш кади/кади со стандардна големина и траат долго дури и по чистењето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата