• Свеж
Фурино Екон ТВ Штанд Со Низок Пораст, Повеќе Завршетоци

Фурино Екон ТВ Штанд Со Низок Пораст, Повеќе Завршетоци

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете архитектонски стил од средината на векот во вашиот дом со Тв-Штандот Фурино Екон Со Низок Пораст. Чистите, структурни линии даваат изјава во секој домашен декор. Решетката со отворен дисплеј и пространите полици се идеални за организирање електроника, аудио/видео опрема или медиуми. Штандот располага Со Телевизори широк до 44 инчи. Првенствено рециклирана-материјална конструкција значи дека овој штанд е паметен колку што е функционален. Кул и современ, овој штанд е идеален додаток на секоја дневна соба или дувло. Димензии : 48.7 W x 14.6 d x 15h во. Држи повеќето ТВ екрани до 44 во. широк. Дрво композитни изградба. Изберете од достапни завршетоци. 3 отворени полици. Направено од 90%-95% рециклирани производи. Лесно бришење - чиста нега. Потребно е собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата