• Свеж
Јаритос Грејпфрут Сода, 12. фл оз, Брои

Јаритос Грејпфрут Сода, 12. фл оз, Брои

DEN 111.68
Стока
Достапно е за нарачката

Јаритос Природната Сода Од Овошје Од Грозје е една од главните газирани сокови во мексико, а нејзината популарност се прошири и покрај границите на земјата поради освежувачкиот вкус и употребата на вистински шеќер. Ова доаѓа во време кога толку многу компании користат сируп од пченка со висока фруктоза во нивните газирани пијалоци. Јаритос користи 100% вистински шеќер и природни вкусови. Кога пиете мраз ладна грозје од грозје сода, наскоро ќе разберете зошто е еден од омилените пијалоци во светот. Затоа, ослободете се и разладете се со 12,5 fl. оз. шише грозје грозје овошје сода тоа ве тера да воздивнете со олеснување. Јаритос пристигна. Јаритос Природен Грозје Овошје Сода Безалкохолен Пијалок, 12,5 фл оз : 100% природен шеќер. Нема високо-фруктозен сируп од пченка. Природниот шеќер сода нема кофеин. Нето тежина : 370 мл. Произведено во Мексико.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата