• Свеж
Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир

Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Украсете го вашиот зглоб со оваа нараквица со синџир од 10 каратно бело златно јаже. Високиот полиран и дијамантски финиш изложува прекрасен сјај, оваа нараквица долга 8 инчи и широка 4мм се прицврстува со затворач од јастог за движење без грижи. Одлично оди со ништо, оваа нараквица дава смела и софистицирана изјава.Метална Тежина : 8,73 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Јаже Синџир Нараквица Финиш : Висок лак, Дијамант-секач : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Бели Димензии : 8-инчен x 4mm Solid Hand Направен Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу 10 Каратно Бело Злато, дијамантско сечење, Цврста, Јастог Канџа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата