• Свеж
Спорт ЕКС-Пригушувач Совет

Спорт ЕКС-Пригушувач Совет

DEN 623.84
Стока
Достапно е за нарачката

Не само Што Спортскиот Совет за Издувни Гасови со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА додава слатко место на изгледот на вашето возило, туку го намалува и притисокот на грбот за подобар одговор низ опсегот НА ВРТЕЖИ во МИНУТА и му дава резонантно режење при повисоки Вртежи во Минута. Рамниот црн врв од нерѓосувачки челик се вклучува за неколку минути и бара само приклучок или клуч од 10 мм. ДЦ СПОРТ ЕКС-1014 Нерѓосувачки Челик Врвот Издувни гасови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата