• Свеж
Живост Женски Писоар, П302

Живост Женски Писоар, П302

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Живост женски Писоар контуриран дизајн обезбедува сигурен печат за време на употребата. Карактеристики дипломирани марки за мерење на содржината до 35 мл. 1000 кубика. Цврст зафат за лесно ракување. Од суштинско значење за секој кој има проблеми со влегување и излегување од кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата