• Свеж
Жични Слушалки Слушалки Со Микрофон Стерео Бас Слушалки Изолација На Бучава Во Уво Слушалки Компатибилни Со Сите Паметни Телефони Таблети iPod IPad Mp Плеер Тоа Со Инте

Жични Слушалки Слушалки Со Микрофон Стерео Бас Слушалки Изолација На Бучава Во Уво Слушалки Компатибилни Со Сите Паметни Телефони

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилен Модел 3 : Слушалки За Samsung Galaxy S9 S8 Плус забелешка 8 S7 S6. Контрола На Јачината На Звукот : Да. [ Широка Компатибилност] : слушалки за во уво компатибилни со i Pod, i Phone, i Pad, Android паметни телефони таблети, mp3 плеери музички звучник и други уреди кои со стандарден аудио приклучок од 3,5 мм. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Функција 2 : Спортски Слушалки За Фитнес Трчање Велосипедизам. Покажи Помалку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата