• Свеж
Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината

Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Направени со користење на висококвалитетни филтер материјали за одржување на соодветен проток на воздух. Квалитетна конструкција за издржливост. Дизајниран за услови на подмладување. Специфична апликација за ова возило.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата