• Свеж
Декорација Материјали Бар Ктв Распоред Реквизити Хартија Приврзок Лилјак Приврзок Виси Приврзок Декорација

Декорација Материјали Бар Ктв Распоред Реквизити Хартија Приврзок Лилјак Приврзок Виси Приврзок Декорација

DEN 128.80
Стока
Достапно е за нарачката

големина : види слика. боја : види слика. Материјал : Хартија. . Вклучуваат : . 1корација за ноќта на вештерките материјали распоред реквизити хартија приврзок лилјак приврзок Висечки приврзок фустан За Девојки Украси За Забави за Мажи Фустани за Забави за 60 Ти Роденден За Девојчиња Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Почувствувајте Ме, Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Рок од 24 Часа, јас . Применливи Места Барови, Домови, Ктв, Училишта Итн. Име На Производот Лилјак Хартија Приврзок, Материјали Кои Се Користат Сива Картонска Оризова Хартија. Декоративна Функција : Висечките Орнаменти Може Да Се Применат За Украсување Домови, Тематски Забави, Свадби, Годишнина, Семејни Собири И Други Прослави И Погодни За Украсување Домови, Канцеларии, Продавници, Спални Соби, Градини И Така Натаму За Да Го Покажете Вашиот Вкус Или Хоби За Декорација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата