• Свеж
Дувал Прилагодлива Сина Фау Кожна Вртлива Столица

Дувал Прилагодлива Сина Фау Кожна Вртлива Столица

DEN 3199.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дувал Прилагодливи Вештачка Кожа Вртливата Бар И Контра Столче Од Армен Живеењето е совршен нов додаток во вашиот прекрасен дом. Прекрасниот дизајн со дијамантски бод врежан во столот назад и седиштето му дава на ова парче исклучителен изглед. Столчето за столче е изработено со метална колона и перници од пена на задното и долното седиште, што ви дава можност да уживате во оброците во целосна удобност. Дувал има целосна функција за вртење од 360 степени што ја зголемува подвижноста на столицата. Дувал е опремен и со хидраулична рачка за прилагодување на седиштето до висината на вашиот избор. Дувал е достапен со хромирана основа и Сив тапацир од вештачка кожа или Мат црна основа и ваш избор на Тапацир од Сива, Црвена, Бела или Сина вештачка кожа. ВРТЛИВА СТОЛИЦА-може да биде тешко изработка на совршена столица за нашите клиенти, ние секогаш размислуваме за најуникатните идеи за најдобро корисничко искуство. Обезбедувањето на овие карактеристики е еден начин на кој можеме да го направиме ова и да помогнеме да ги надминеме вашите очекувања. Прекрасната целосна функција за вртење од 360 степени овозможува максимална подвижност. Функцијата за вртење со мазно лизгање ви овозможува лесно да ги менувате насоките, правејќи ја оваа нова омилена столица во вашиот дом!. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА-Поместете ја рачката за гас веднаш под седиштето за лесно да се прилагодите на претпочитаната висина! Механизмот за подигнување е беспрекорен и работи совршено. Можете да се прилагодите на различни висини и да останете стабилни и контролирани додека го правите тоа. Оваа столица има и капацитет за тежина од 250 килограми!. СЛОЖЕН ДИЗАЈН - не само што оваа столица за шипки го има стилот што го барате, туку има сложено дизајнирана шема прикажана во тапацирот што е уметничко дело во себе. Оваа прекрасна дополнителна карактеристика додава толку многу на оваа веќе убава столица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата