• Свеж
Сдјма Бебе Момчиња' Краток Ракав Боди Новороденче Дете Бебе Девојки Долги Ракави Ромпер Печатење Здолниште Комбинезон+ Лента За Глава Дводелен Сет

Сдјма Бебе Момчиња' Краток Ракав Боди Новороденче Дете Бебе Девојки Долги Ракави Ромпер Печатење Здолниште Комбинезон+ Лента

DEN 63.84
Стока
Достапно е за нарачката

Бебе Бебе Девојчиња Со Долги Ракави Ромпер Здолниште За Печатење Комбинезон+ Лента За Глава Дводелен Сет карактеристики : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : новороденче девојче летниот фустан е изработен од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека и лесна. Совршено за мало девојче.Уникатен дизајн : Симпатичен летен фустан од 2 парчиња за девојчиња. Набразден појас и мрежесто здолниште создаваат прекрасен изглед.Прилика : оваа стилска облека за девојчиња со 2 пакети е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе.Големина : Погоден за новороденчиња 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-парче новороденче девојче пролетна и летна облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забава за вашето мало девојче. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3 см и ќе има мала промена на бојата со различни поставки на екранот.Сезона : Aut И Зимародот : Девојка/Бојокација : Секојдневен Материјал : Памучна Декорација : Должина На Блуза : Редовна должина на Ракавот : Стил Без Ракави : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон+1 ПАРЧИЊА Лента за Глава Препорачана возраст биста должина на половината0-6 Месеци 7045 См/17,72"38 см/14,96"38см/14.96"6-12 Месеци8047см/18.50"41см/16.14"40см/15.75"12-18 Месеци9049см/19.29"42СМ/16.54"42см/16.54"18-24 Месеци10051см/20.08"44см/17,32"44см/17,32"Препорачана Возраст : 0-6 Месециголемина : 70биста : 45см/17,72"Половината : 38см/14,96"Должина : 38см/14,96"Препорачана возраст : 6-12 Месециголемина : 80биста : 47см/18,50"Половината : 41см/16,14"должина : 40см/15,75"Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Големина : 90биста : 49см/19,29"Половината : 42см/16,54"Должина : 42см/16,54"препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 100биста : 51см/20,08"половината : 44см/17,32"должина : 44см/17,32" краток ракав. Боди. Врзи-боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата