• Свеж
Бебе Момчиња Лак Долг Ракав Аутси Боди Банкет Свадба Комбинезон Облека ЊУЈОРК 66

Бебе Момчиња Лак Долг Ракав Аутси Боди Банкет Свадба Комбинезон Облека ЊУЈОРК 66

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Пол : Бебе момчиња. Сезона : Пролет, aut, зима. Дизајн : облека, Долг ракав, лак, толку слатки, еластични шорцеви за половината, дизајнот на долното копче на оваа облека за бебиња лесно се менува пелени. Симпатична летна облека за бебе под клима уред . Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, фотографии, празнично спиење или игра и така натаму, избор за вашето бебе. Вклучете : бебешко. Големина шема : . Големина : 59 Биста : 50см/19,69" Рамо : 20см/7,87" Должина : 49см/19,29" Препорачана возраст : 0-3 Месециголемина : 66 биста : 52см/20,47" Рамо : 21см/8,27" Должина : 53см/20,87" Препорачана возраст : 3-6 Месециголемина : 73 Биста : 54см/21,26" рамо : 22см/8,66" должина : 58см/22,83" препорачана возраст : 6-9 месециголемина : 80 биста : 56см/22,05" Рамо : 23см/9,06" должина : 63,5 см/25,00" препорачана возраст : 9-12 месеци бебе момчиња лак долг ракав надвор Боди Банкет Свадба Комбинезон облека ny1 66. бебе момче краток ракав ромпер комбинезон. бебе девојка ромпер фустан 12-18 месеци. бебе момче облека 0-3 месеци долг ракав. бебе девојка облека 3-6 месеци зима.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата