• Свеж
Стап за пилули за вовлекување, Двострано Пенкало За Вежбање Силиконски Туткани Алатки За Керамика Од Нерѓосувачки Челик Лесни За Подигање За Глинени Занаети Резба

Стап за пилули за вовлекување, Двострано Пенкало За Вежбање Силиконски Туткани Алатки За Керамика Од Нерѓосувачки Челик Лесни

DEN 463.68
Стока
Достапно е за нарачката

Стапче За пилули за вовлекување, Двострано Пенкало За Вежбање Силиконски Туткани Алатки За Керамика Од Нерѓосувачки Челик Лесен За Подигање За Глинени Занаети Резба За Слики Со Текстура Спецификација : Тип На Ставка : Алатки За Керамика Материјал : Дрво, силикон, металапликација : Се Користи за ултра лесна глина, мека глина итн.Вовлекување Пилула Стап Големина : Прибл. 13см / 5.1 Инпоинт Вежба Пенкало Големина : Прибл. 13см / 5.1 Инсиликонски Вовлекување Пенкало Големина : Прибл. 16,5 см / 6,5 Во Списокот Со Пакети : 14 х Алатки за Керамика алатката за керамика има 4 стапчиња за вдлабнување од нерѓосувачки челик, 5 дрвени двострани пенкала за дупчење и 5 силиконски пенкала за вовлекување. Двоглавиот метал на шипката за пилули за вовлекување е изработен од нерѓосувачки челик, кој е отпорен на абење. Секој има различен дијаметар за да задоволи различни потреби. Главите на 5-те силиконски пенкала за вовлекување имаат различни форми на закосени површини, кои можат да се користат за третман на очните капаци и устите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата