• Свеж
Clearence KKCXFJ Комерцијални Одделение Квалитет Кујна Алуминиум Повеќенаменски Храна Лажичка Мраз Лажичка Шанкер

Clearence KKCXFJ Комерцијални Одделение Квалитет Кујна Алуминиум Повеќенаменски Храна Лажичка Мраз Лажичка Шанкер

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Комерцијален Квалитет Кујна Алуминиум Повеќенаменска Лажичка За Храна Топка За Мраз На Шанкер Карактеристики : Некогаш Парче алуминиумска конструкција Ergономска Заоблена рачка Алуминиум за леење Со Тешки должности / Повеќенаменски Одлично За кршен или испукан мраз, бонбони, брашно И повеќе од алатка за мраз и брашно, овие тешки и заоблени алуминиум се совршени и за бонбони, ореви и житни дисплеи. Со 6 различни големини за избор од можностите се. Комерцијален Квалитет На Храна-Совршен За Дома или За Вендинг Услуги. Designономскиот Дизајн На Рачката Со Жлебови Со Прсти Совршено Се Вклопува во Рацете! Голем Тежок Со Удобност.Можете да добиете : 1x нерѓосувачки челик лопата за мраз q висок квалитет и професионални q : Практични гаџети за живот. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата