• Свеж
Дрвена Куќа За Птици Вила Птица Надворешен Приврзок Декорација Стил Занаети

Дрвена Куќа За Птици Вила Птица Надворешен Приврзок Декорација Стил Занаети

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Дрвена Куќа За Птици Вила Птица Надворешен Приврзок Декорација Стил Занаети[Име] : рурална декорација на цврсто дрво куќа за птици[Материјал] : цврсто дрво + коноп јаже + железен лист + трева и Sizeан [Големина] : како што е прикажано на сликата[Тежина] : нето тежината на едно парче е околу 0,4 кг, а по пакувањето е околу 0,8 кг.Големина на една кутија : 20, 5x17, 5x13, 5cm Note : тоа е чисто декоративен украс и не може да се користи како куќа за птици! Со цел да се врати природата на перипетиите на куќата на дивите птици по сонцето и дождот, постојат намерно потресени места, а деталите се исто така груби и секојдневни стилови, а не фини производи.Производот содржи : 1x мала птичја кабина Идеална За употреба за време на топло време и наumn. Колапс за лесно складирање и транспорт. Опремен со издржлива ткаенина. Врвен за спортски настани на отворено, патувања во кампување, лежење во дворот и многу повеќе. Лесно се вклопува во повеќето автомобили за брз и лесен транспорт. Направете го вашето патување на отворено поудобно и поудобно. Не заземаат простор. Лесен за инсталирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата