• Свеж
Бебешко Ќебе Ултра Меко Минки Со Двослојна Подлога Со Точки што Прима Ќебиња 30 40

Бебешко Ќебе Ултра Меко Минки Со Двослојна Подлога Со Точки што Прима Ќебиња 30 40

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Бебе Момче Или Девојче Пол Неутрален Премиум Ултра Меко Минко Виножито Ќебе За Новороденче Расадник Кревет Примање Ќебиња Со Точки Подлога Туш Подароци 30 " х 40", Диносаурус. Исушете на тивок оган. Нема белило. Целосно покривање на вашето бебе или дете. Завиткајте го вашето малечко во нашето ќебе од визон за поладни вечери, меката Ткаенина Од Визон ќе го смири и ќе го загрее вашето бебе во текот на ноќта. Дајте му на вашето малечко безбедно и утешно чувство слично на утробата. Мекост 10/10. Супер симпатичниот и модерен еднорог е сеќавање на растот на децата, што е многу погодно за фотографски реквизити. На вашето малечко ќе му се допадне ова ќебе за гушкање, совршено е за подароци за туширање за бебиња, повивање, пред спиење, време на стомак, возење автомобил, употреба на количка или како подлога за играње!. Повеќенаменски сценарија : ова ќебе може да се користи за спиење, креветче, количка, седиште за автомобил, креветче или само гушкање. Од утробата на светот : Бебе Премиум Ќебе. Сертифициран 100% премиум органски памучен материјал за кожата. Совршен подарок за вашето бебе е одличен подарок за туширање. Предности на мекото ќебе : ќебето од креветчето со големина на софа од 30 "х 40" е многу погодно за сопственици кои вкусуваат елеганција во декорацијата на домот-одличните бои и дезени ја подобруваат прекрасноста и супериорноста на ова ќебе за да ја надополнат вашата соба. Лесно ќебе за нега : исчистете пред употреба. Го одржува бебето цврсто и сигурно. Димензии 40 "L x 30" W x 0. Совршен начин да му обезбедите на вашето бебе удобност и сигурност. Тежи 9,6 мл. Меката текстура на ова ќебе е совршена за прегрнување и нежно лулка на вашето дете, додека малиот меур од нашето ќебе обезбедува удобно чувство за развојот на вашето бебе. Ова е погодно за возрасни, а може да се користи и за покривање на нозете во канцеларија или патување. Дишење, но тоа е многу топло. Додадете Бебешко Ќебе во вашата кошничка денес. Глобалната Сертификација обезбедува квалитет. Машинско перење одделно во ладна вода во нежен/нежен циклус. Најдете мирен одмор За новороденче Уникатен дизајн концепт : двострано супер-меко ќебе, едната страна е мазна, а другата страна е ткаенина со бели точки. Чувајте го ќебето како ново по секое чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата