• Свеж
Чаки Хорор Филм Женски Атлетски Хеланки Меки Јога Панталони Со Висок Струк Тренинг Панталони ЗА Спорт 2XL

Чаки Хорор Филм Женски Атлетски Хеланки Меки Јога Панталони Со Висок Струк Тренинг Панталони ЗА Спорт 2XL

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите јога панталони се направени од 95% полиестер и 5% спандекс, тие се супер меки. Откако ќе ги носите, не сакате да ги соблечете. Дизајнот со широк појас го контролира вашиот стомак, правејќи да изгледате потенок отколку што мислите. Четиринасочниот телескопски дизајн ви овозможува да се движите послободно. Овој пар јога панталони е комбинација на мода, функција и перформанси, погоден за секаков вид спортови и погоден за сите сезони. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Мека ткаенина на допир со висока еластичност. Удобно и Супер Еластично : 4-насочно истегнување, супер еластична ткаенина, обезбедувајќи максимална удобност, нудат целосна покриеност при свиткување, сквотирање и кревање. Дизајн со висок Струк : Високиот струк помага подобро да се контролира стомакот, да се покаже совршената фигура и да ви даде тенок и здрав изглед. Исто така, дизајнира уникатни линии, кои ќе обликуваат потенка и поздрава контура за вашето држење и облини. Повеќенаменски : Нашите јога панталони се многу погодни за јога, трчање, спорт, вежбање, фитнес, секаков вид вежбање или секојдневна употреба. Тоа е најдобриот избор за жени од сите возрасти, обезбедувајќи им на жените екстремно вклопување и удобност. Лесна Нега : Машинско перење во ладна вода, не впивајте долго време, не избелувајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата