• Свеж
Фрогиран Сет Вратоврска За Врзување Бонбони Боја И-Облик Момчиња Девојки Прилагодлива Вратоврска Со Лак-јазол За Секојдневно Носење

Фрогиран Сет Вратоврска За Врзување Бонбони Боја И-Облик Момчиња Девојки Прилагодлива Вратоврска Со Лак-јазол За Секојдневно

DEN 206.40
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Благодарение на високата еластичност и прилагодливост на трегерите, тој е многу удобен за носење и ви овозможува лесно да ја прилагодите големината.Обезбедени со 3 метални штипки, трегерите можат лесно да се закачат за панталоните. Дизајн со цврста боја кој лесно се совпаѓа со вашата облека.Усвојувајќи еластична лента и метален дизајн, овој трегер е многу удобен за носење.Должината на трегерите е 65см, ширината е 2,5 см.Овој сет за трегери и вратоврска е погоден за училиште, дневно уво, забава, фестивал итн.Име На Предметот : Трегери/Временски Материјал : Метал, Еластичен Бенд : Момчиња За Деца, Девојчиња. Карактеристики : Y-Форма, Еднобојна, Лесна За Употреба, Издржливи Претходно врзани Детали За Големината На Лакот : Ширина На Трегери : 2,5 см/2,98" (Прибл.). Должина на трегери : 65см/25.59 " (Прибл .) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Суспендер. 1 х Вратоврска Благодарение На високата еластичност и прилагодливост на трегерите, тој е многу удобен за носење и ви овозможува лесно да ја прилагодите големината. Обезбедени со 3 метални штипки, трегерите можат лесно да се закачат за панталоните. Дизајн со цврста боја кој лесно се совпаѓа со вашата облека. Усвојувајќи еластична лента и метален дизајн, овој трегер е многу удобен за носење. Должината на трегерите е 65см, ширината е 2,5 см. Овој сет за трегери и вратоврска е погоден за училиште, дневно уво, забава, фестивал итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата