• Свеж
Обука Бурмут Куче ИГРАЧКА КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Третираат Храна Издавање Крпа Книга Миленичиња Ќебе Играчка

Обука Бурмут Куче ИГРАЧКА КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Третираат Храна Издавање Крпа Книга Миленичиња Ќебе Играчка

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Ова е премиум диспензер за храна за домашни миленици со дизајн во стил на платнена книга. Изработен од стп и поларен материјал од руно, тој е структура и многу безбеден за вашите миленици. Светла боја со смешен дизајн ќе го привлече вниманието на вашите миленици, смешната играчка против депресија е одлична за вашите мачки и кучиња. Карактеристики. - Боја : Шарени. - Материјал : СТП+Поларно руно. - Големина : Околу 21,00Х15, 00Х2, 00см/8, 25Х5, 89Х0, 79ин. - Може да ја вежба способноста на кучињата да мирисаат, Да Тренираат мозок и тело на кучиња да се координираат додека бараат храна. - Исполнет со поларно руно, кое е и безбедно, погодно за чкртање на забите на кученцата. - Нашето милениче едноставно ќе сака да ја џвака и гушка оваа симпатична играчка,погодна за преземање и фаќање игри. - Осигурајте се дека ќе ви донесат вас и вашето куче часови забава и квалитетно време заедно. - Смешна интерактивна играчка. Обезбедува вашето куче со многу забава. 1 х играчка за истекување миленичиња. Може да ја искористи способноста на кучето да мириса, Да Ги Обучи мозокот и телото на кучето да се координираат додека бараат храна|Исполнето со поларно руно, кое е и безбедно, погодно за чкртање на забите на кученцето. |Нашето милениче едноставно ќе сака да ја џвака и гушка оваа симпатична играчка,погодна за преземање и фаќање игри|Осигурајте се да ви донесеме вас и вашето куче часови забава и квалитетно време заедно. |Смешна интерактивна играчка. Обезбедува вашето куче со многу забава.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата