• Свеж
Девалт Класа Економија Елек Со Контраст-XLarge

Девалт Класа Економија Елек Со Контраст-XLarge

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

De Walt DSV221 Класа 2 Економија Мрежест Елек со контрастна облога ќе помогне да се заштитат работниците со име на бренд што го знаат и веруваат.  DSV221 е изграден со издржливо засилување на бод на главните стресни точки кои обезбедуваат Гарантирана Цврста заштита.  Високата видливост мрежа материјал и 2? сошиена на рефлектирачка лента со контрастна облога помага да се обезбеди видливост и во светли и во услови на слаба осветленост. Вклучува затворање на патент. Еден микрофон јазиче во десното рамо. 2" сошиена на рефлектирачка лента. 3 " контрастни црни трим детали. 100 проценти висока видливост полиестерска мрежа. Внатрешен џеб на градите од левата страна. Издржливо засилување на бод на големи стресни точки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата