• Свеж
Женски Комбинезони Од Хаити Еден Ромпер Костим За Играње Без Ракави Плажа Палацо Панталони Со Летни Широки Панталони За Нозе Црна М

Женски Комбинезони Од Хаити Еден Ромпер Костим За Играње Без Ракави Плажа Палацо Панталони Со Летни Широки Панталони За Нозе

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Широк Костим За Нога, Долги Панталони, Женски Ромперпетер Тип : Цврста Боја, Копчиња, Џебови Боја : Каки, Жолта, Зелена, Црна, Сина, Розова, Беж, Портокалова, Армиска Зелена, Кафеава (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% полиестер, 35% Памучно Деколте : Квадратна Должина На Вратот : Должина На Панталони Без Ракави : Целосна Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски памучни цврсти комбинезони, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, квадратен врат, без ракави, еднобојна, широка нога, два џебови, еднобојна, истегнувачки комбинезон со долги панталони.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Женски Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Панталони За Палацо На Летна Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Во Еднобојна Боја, Бохо Палацо Дневни Панталони, Без Ракави, Копчиња, Широка Нога, Два Џебови, Истегнување На Долги Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата