• Свеж
Дабулиу Џемпери За Жени Широки Долги Ракави Со Реси Основен Пуловер Кабел Плетени Џемпери За Вратот На Екипажот Топли Врвови На Скокачи

Дабулиу Џемпери За Жени Широки Долги Ракави Со Реси Основен Пуловер Кабел Плетени Џемпери За Вратот На Екипажот Топли Врвови

DEN 407.84
Стока
Достапно е за нарачката

Стил : Пуловер Џемпери Стил : преголем стил/Секојдневен Стил/Моден стилкарактеристики : 1.Зимските Плетени Џемпери во секојдневен стил имаат повеќе бои за да изберете, лесно може да одговара на вашата гардероба. Затоа, можете да изберете еден или некои што најмногу ви се допаѓаат и можете да изберете друг и за вашите најблиски.2.Модните врвови за пуловер е најдобар подарок за вашата девојка, мајка, сестра, семејство итн.За Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденденот итн.Забелешки : 1.Машинско перење или миење раце во ладна вода. Се препорачува миење раце. Користете благ сапун без белило.2.Поради ефектите на светлината, бојата на производот на сликата и вистинскиот врв може да бидат малку поинакви.3.Бројките за големината погоре се мерат рачно, така што може да има мали разлики во големината на горниот дел. Акрилик, Полиестер. Повлечете го затворањето. Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Големината На Бистата! Нашиот плетен Џемпер погоден за Кожата Ви Нуди крајна мека и топлина за постудените есенски и зимски месеци, задолжително Разноврсно Модно Парче за вашата гардероба!. Карактеристики : Џемпер Со Долги Ракави Со Реси, Врат На Екипажот, Ребрести Манжетни, Моден Џемпер Со Одлично Истегнување за да се чувствувате удобно, Да Ја Ласкате Секоја Форма на Телото, Обичен Џемпер За Пуловер За Жени, Кабелски Плетен Скокач, изгледа Слабо, но сепак облечено. Овој Ракав со Реси го прави Џемперот уште поелегантен и шик, работи совршено со фармерки, панталони, јога панталони или чизми, ќе изгледате многу женствено додека останувате топло и ќе ви помогне да добиете многу комплименти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата