• Свеж
Пролетни и Есенски Пижами Костум За Дизајн На Ревер Со Една Града Костум За Пижами За Пролет Лето Есенска Облека

Пролетни и Есенски Пижами Костум За Дизајн На Ревер Со Една Града Костум За Пижами За Пролет Лето Есенска Облека

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Мека и удобна за носење пред спиење без товар, или за лежење дома.Спецификации : Материјал : Полиестерски влакна+Тип на ракави : Тип на Јака Со Долги ракави : Големина На Ревер, Горната Должина,Дното Length,Bust,Hip M,63cm,92cm,88cm,98cm L,65cm,94cm,94cm,102cm XL,66cm,96cm,100cm,106cm2 XL,68cm,96cm,104cm,112cm3 XL,70cm,98cm,112cm,120cm4 XL,70cm,100cm,120cm,123cm5 XL,70cm,100cm,124cm,130cm Notes : 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата