• Свеж
Моќни Трски за ХОНДА ЦР 2001

Моќни Трски за ХОНДА ЦР 2001

DEN 622.72
Стока
Достапно е за нарачката

Побрзо забрзување за сите важни дупки одговара на следново : Hondacr250 Појасен одговор на гасот за брзи излези од аголот и посигурни скокови. Повеќе коњски сили низ целата моќност за загарантирани перформанси. Подобрена ефикасност на моторот и економичност на горивото за возачот на долги релации. Подолг живот-Бојсен Моќните Трски ги надминуваат сите други резервни трски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата