• Свеж
Лето Еден Костим За Капење Жени Грб Вкрстена Спортска Обука Костими За Капење Еднобојна Екипа На Вратот Контрола На Стомакот Костим За Капење За Слабеење

Лето Еден Костим За Капење Жени Грб Вкрстена Спортска Обука Костими За Капење Еднобојна Екипа На Вратот Контрола На Стомакот

DEN 353.28
Стока
Достапно е за нарачката

Спецификација : . Бренд : ЧИБЕОН. Тип На Ставка : Едноделен Костим За Капење . Стил На Вратот : Вратот На Екипажот. Материјал : 82%Полиамид+18% Еластан. Должина На Ракавот : Без Ракави. Соодветна Сезона : Лето. Костим за капење со удобен градник,без жица нудат целосна поддршка за бистата што одговара на повеќето фигури. Рачно миење одделно во ладна вода. ве молиме, не извртувајте или виткајте. Сушењето на линијата е најдобро. Содржина на пакетот : 1 Едноделен Костим за Капење Женски Едноделен Костим за Капење Контрола На Стомакот Атлетски Тркачки Костим за Капење За Слабеење . Дизајн на Вкрстен Ремен За Рамо : овој едноделен атлетски костими за капење за жени комбинираше вкрстен ремен за рамо со широки ремени за рамо, што прави да изгледате уникатно и елегантно . Поддршка за градник : Карактеристики Со Деколте И контрола на стомакот дизајн на целосна покриеност, давајќи целосна покриеност на вашето тело додека сеуште изгледате стилски.Вграден И мек отстранлив Поместен Градник, добро соберете ги градите, правејќи ја вашата облека удобна . Висококвалитетна Ребреста Ткаенина : овој едноделен костим за капење за жени и тинејџери има одлична еластичност за совршено вклопување, удобно и меко носење . Големина : S (US4-6),M(US8-10),L(US12-14),XL(US16-18), 2 XL(US18-20). Големина : Костимите за Капење се достапни во пет големини С-2ХЛ и повеќе бои.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате . Костим за капење за жени изработен Од висококвалитетна Ткаенина Полиамид+Еластан, пријателски за кожата и мек,поудобен за носење . Повод : овој едноделен костим за пливање за жени е совршен за атлетски часови, часови по пливање, вежбање или тренинг, сурфање, плажа, базен, крстарење, меден месец, хаваи, летен одмор, СПА ЦЕНТАР, пливање и други активности на вода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата