• Свеж
Гузини-Супа Јадење Мојата Фузија

Гузини-Супа Јадење Мојата Фузија

DEN 160.00
Стока
Достапно е за нарачката

Елегантен, софистициран и исклучителен, моите фузиски меламински плочи се извонредна мешавина на погодност и стил. Погоден за контакт со храна, максимум 70°C. Исушете веднаш по миењето со мека крпа. Елегантен, софистициран и исклучителен. Извонредна мешавина на погодност и стил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата