• Свеж
Моделот на меккол: Врвовите На Мис Големини 14-16-18-20-22

Моделот на меккол: Врвовите На Мис Големини 14-16-18-20-22

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

А, Б, Ц : затворете го горниот дел, шевовите на принцезата во две должини имаат јака, лента за јака, преден јарем, дводелен плисиран ракав, предна лента, предвремени затворачи и детали за шиење. О : контрастни делови и громови со врвка за влечење. Б : Обвивки и врвки за влечење. Големина : Е5 (14-16-18-20-22). Ниво На Тежина : Просек. Предложени Ткаенини : Мешавини Од Волна, Габардин, Креп, Твил, Тексас. Поставата : Поставата Ткаенина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата