• Свеж
Машки Панталони Карго Панталони Обични Џогери Панталони Памучни Лабави Прави панталони

Машки Панталони Карго Панталони Обични Џогери Панталони Памучни Лабави Прави панталони

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Машките спортски панталони имаат дизајн на права нога кој нуди модерен и атлетски изглед. Оваа функција е популарна меѓу клиентите кои сакаат облека која е и стилска и функционална. Овие машки карго панталони се погодни за различни активности како што се пешачење, кампување и други спортови на отворено, како и секојдневни прилики. Оваа функција ги прави панталоните разноврсен додаток на секоја гардероба, нудејќи флексибилност и вредност за клиентите. Мрежен Материјал : Полиестерска лесна ткаенина, дише и мека,ве одржува удобно за вежбање и вежбање. Брзо Сушење : системот за транспорт на влага помага да се ослободи влагата од кожата,оставајќи ве ладни и удобни,ви овозможува да вежбате без тага и вознемиреност. Џебови : Длабоките странични џебови спречуваат губење на предмети за време на вежбање, безбедно складирање на мобилни телефони, клучеви, паричници итн. Панталони За Џогер со лабаво вклопување : Избраниот и прилагодлив појас може совршено да одговара на вашиот струк,да го направи удобен и добар за губење или зголемување на телесната тежина. Повод : Совршен За активности на отворено,трчање,тренинг,фитнес, пешачење,џогирање итн., или само опуштете се низ куќата во нив.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата