• Свеж
Флипсајд Производи Правоаголни Наредени Двострани Суви Избриши Одговор Лопатка Плус Пенкала Плус Гуми за Бришење од 12

Флипсајд Производи Правоаголни Наредени Двострани Суви Избриши Одговор Лопатка Плус Пенкала Плус Гуми за Бришење од 12

DEN 1145.60
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики правоаголна Обложена Двострана Суво Бришење Одговор Лопатка Плус Пенкала Плус Гуми За Бришење 1/8" дебели двострани правоаголни лопатки за пишување суво бришење се идеални за брзи одговори или лекциина страна карактеристики линии за практика на ракопис или структури на реченици, обратна страна има празно суво бришење странични мерки 7,75" х 10"Пакет од 12 спецификации тежина : 6 фунти-SKU : flps1393 Flipside Производи Правоаголни Наредени Двострани Суви Избриши Одговор Лопатка Плус пенкала плус гуми за бришење - пакет од 12.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата