• Свеж
Зомби Џез Кафе #05612

Зомби Џез Кафе 05612

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Колекција HYYYH Плашлив Град Зомби Џез Кафе HYYYH # 05612 Прибл. големина (Х х ш х Д) 7,17 х 6,50 х 5,55 инчи 18,2 х 16,5 х 14,1 См Година Објавено : 2021 Изработено Од : порцелански тип На Производ : Порцелански Осветлен прекинувач За контрола на зградата : прекинувач За Исклучување Електричен : со кабел од 1,83 м (6 стапки) или СО ЛЕД светлосен кабел со кутија за батерии или СО ЛЕД светлосен кабел Со адаптер Изработен од : Порцелан. Прибл. големина (H x W x d) 7,17 x 6,50 x 5,55 инчи 18,2 x 16,5 x 14,1 см. HYYYH # 05612. Вклучен / Исклучен прекинувач. Со кабел од 1,83 метри (6 стапки) или СО ЛЕД светлосен кабел со кутија за батерии или СО ЛЕД светлосен кабел со адаптер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата