• Свеж
Без граници маицата на јуниори со кратки ракави

Без граници маицата на јуниори со кратки ракави

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Горе на вашиот обичен изглед без графички графички графикони. Деталите за прстенот О, ја одржуваат оваа мета свежа и модерна. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за пресврт и о-прстен однапред. Маица со прстен со кратки ракави за јуниори од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата