• Свеж
Греј од Грејсон Социјални жени Боуви Долг ракав Графички врв

Греј од Грејсон Социјални жени Боуви Долг ракав Графички врв

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Класичен Топ Дејвид Боуви од Греј од Грејсон Социјал е задолжително за обожавателите на Боуви, во кој се наоѓа иконскиот гром Аладин Сане лого. Супер-мекото со рокенрол вибрација ја прави оваа графичка маица со долг ракав совршен пар со удобни фармерки и патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Ребрести манжетни. Графички принт од предната страна. © Архивите на Дејвид Боуви, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со долги ракави за жени од Греј од Грејсон Социјал.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата