• Свеж
Графичка маица на сунѓерски јуниори

Графичка маица на сунѓерски јуниори

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сите ваши омилени лики со дното на бикини се предни и централни на оваа светла и шарена маичка со сунѓер, Патрик и бандата. Задолжително за секој обожавател. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Графички однапред. © Никелодеон, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со сунѓер за јуниори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата