• Свеж
Нема маица со кратки ракави за кратки ракави на јуниори, 2-пакет

Нема маица со кратки ракави за кратки ракави на јуниори, 2-пакет

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Поп ја оди вашата облека кога ќе започнете без кратки ракави за кратки ракави. Опремената силуета е забавно да се слорат или да се носи самостојно. Корисна две пакувања значи дека никогаш нема да бидете фатени без нешто да носите. Вклучува две маици. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. вградена силуета. Екипаж. Кратки ракави. Исправен хемлин. Ребрестиот плетено тело. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Teенски рингер од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата