• Свеж
Без граници на супер високи фестивали на јуниори кратки

Без граници на супер високи фестивали на јуниори кратки

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Без граници Супер високиот фестивалски шорцеви немаат супер кавга по полите и гроздобер миење за сите летни вибрации, и добијте го ова, тие доаѓаат со појасот! Ултра висок пораст. Супер кавга по полите. Намерно потресени миења. 3 "Inseam. Гроздобер истегнување тексас. Материјал : 99,00% BCI памук, 1,00% спандекс. 3 предни џебови. 2 џебови на задниот дел. Поштенски мува со затворање на копчињата. Доаѓа со отстранлив појас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата